BEDNARI, s.r.o. Odpadkový koš Lavička Plastika Svícen

Městský mobiliář

Historie

Našim cílem je vyrábět mobiliář ve spolupráci s vámi, našimi zákazníky. Chceme, aby výsledný produkt v maximální míře vyhovoval vašim představám a potřebám. Proto na našich výrobcích často najdete atypické úpravy a jistou dávku jejich individualizace. Někdy jsou naše výrobky dokonce použity i jinak, než jsme původně zamýšleli. Můžete tedy potkat třeba odpadkové koše, jež slouží jako váza.

Všechny produkty vyrábíme tak, aby bez úhony přečkaly drsnější zacházení a v případě nutnosti umožňovaly snadnou opravu. K nátěrům používáme standardně syntetickou barvu na antikorozním základě právě pro snadnost případných oprav, nebráníme se však ani jiným povrchovým úpravám.

Že svým výrobkům věříme dokládá i to, že městům a obcím nabízíme bezplatné zapůjčení našich odpadkových košů k vyzkoušení a ověření jejich užitných vlastností. Nemáme strach, že by neobstály proti vandalům i když víme, že zničit se dá všechno.
Firma BEDNARI, s.r.o. byla založena v roce 2004 jako výhradně česká firma.

Od svého založení působí jako výrobce a dodavatel městského a parkového mobiliáře a dekorativních odlitků z litiny a barevných kovů.

Od roku 2011 rozšířila svoji činnost o výrobu vodních turbín a hydrotechnických zařízení.
Více informací najdete na
www.bednari.com
© 2015 BEDNARI, s.r.o.